Życzenia Świąteczne dla Seniorów

Członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z uczniami klasy III naszej szkoły, pamiętając o seniorach wzięli udział w Ogólnopolskiej akcji ,,Choinka i kartka dla seniora . Uczniowie wykonali włosnoręcznie choinki z włóczki i kartki swiateczne, które przed Świętami Bożego Narodzenia zostały wręczone najstarszym seniorom z Mieroszyna.

Seniorzy z wielkim wzruszeniem dziękowali nie tylko za kartki i choinki, ale nade wszystko za ten gest troski, zrozumienia i bliskości. To była chwila, gdy okazane emocje potwierdziły fakt, jak niewiele potrzeba, by nawet człowiek samotny, czuł się ważny i doceniony. Dzięki tej inicjatywie święta dla wielu stały się bardziej znaczące. Prawdziwa magia Bożego Narodzenia tkwi w sercach ludzi gotowych dzielić się z innymi radością i życzliwością.

Opiekun samorządu wraz z wychowawcą klasy III

Data dodania: 2024-01-11 14:30:07
Data edycji: 2024-01-11 14:32:14