Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - mgr Mirosława Licau

klasa I- czwartek na 6 lekcji (12.40-13.25),
klasa II- poniedziałek na 6 lekcji (12.40-13.25),
klasa III- czwartek na 1 lekcji (8.00-8.45)

Terapia pedagogiczna  - mgr Wioletta Dettlaff

wtorek: 
13:35-14:20- terapia ped. uczniowie klasy IV
14:30-15:15- terapia ped. uczniowie klasy VIII

środa:

12:40-13:40 - rewalidacja,terapia ped. kl. VI
13:35-14:20 - terapia ped. uczniowie klasy VII gr.B
14:30-15:15 -terapia ped. uczniowie klasy VII gr.A
czwartek:
13:35-14:20- terapia ped. uczniowie klasy V

Koło informatyczne - mgr Danuta Kuźnicka

poniedziałek 13.35-14.20 dla uczniów 4-6

Koło fotograficzno-informatyczne - mgr Adam Ryske

czwartek 14:20 - 15:05

Koło szachowe - mgr Dawid Pomorski

środa  12.40- 13.25

Koło teatralne - mgr Marta Pokorska

czwartek  8.00-8.45  dla uczniów klas 4-6

Koło języka kaszubskiego - mgr Dorota Madalińska

środa 12.40 -14.20 dla uczniów klas I-III

Chór szkolny - Pan Maciej Kleisa

wtorek 14:30-15:15

Lp.

Nazwisko i  imię nauczyciela

Godziny dostępności

1.

Cybula Barbara

Wtorek 8.00-9.00

2.

Borkowska Izabela

Poniedziałek 11.45-12.45

3.

Abraham Klaudia

Poniedziałek: 11:15-11:30

Wtorek: 13:00- 13:15

Czwartek: 11:15-11:30

Piątek: 13:00 - 13:15

4.

Bochentin Katarzyna

Czwartek 7.30-8.00

5.

Ceynowa Joanna

Wtorek 7.30-8.00

Czwartek 10.30-11.00

6.

Dettlaff Wioletta Kamila

KONSULTACJE: czwartek 09:20-10:20

7.

Dudek Aleksandra

Poniedziałek 12.30-13.30

8.

Kuźnicka Danuta


Dla rodziców środa 12.30 - 13.00
dla dzieci piątek 7.30 - 8.00

9.

Fortuna Marzena Teresa

Środa 14.30-14.55

10.

Kaleta Anna

Wtorek 14.20-15.20

11.

Kleisa Maciej

Wtorek 13.30-14.30

12.

Kownatke Anna

Wtorek i środa  7:30 – 8.00

13.

Krukowska Magdalena

wtorek  9:50 - 10.20 (30 min)
środa 11.00 - 11.15 (15 min)

czwartek od 11.00 - 11.15 (15 min)

14.

Lako Soli Małgorzata

Środy 11.40 - 12.00
Czwartek 7.00-7.20
Piątek 7.00-7.20

15.

Licau Mirosława

Wtorek 10.35-11.35

16.

Madalińska Dorota

Środa 14.20-14.50

17.

Milosz Daria

wtorek - 7:05 - 7:20, 10:20 - 10:35
środa- 7:05 - 7:20, 11:30 - 11:45

18.

Motucka Joanna

Wtorek: 7.30 - 8.00
Środa: 7.30 - 8.00

19.

Nanaszko Ewa

Czwartek 7.30-8.00

20.

Pokorska- Ligęza Marta

Piątek 9.00-10.00

21.

Pomorski Dawid

Wtorek 13.25-13.55
czwartek  13.25-13.55

22.

Ryske Adam

czwartek 15.05-15.35

23.

Skwiercz Katarzyna

poniedziałek i środa od 7.30 do 8.00

24.

Szwemin Emilia

Poniedziałek 7.30-8.00

Wtorek 7.30-8.00

25.

Tomczak Patrycja

środa- 7.30-7.45
piątek- 15.00-15.15

26.

Wujke Ewa

Poniedziałek 13.25-13.55

Wtorek 12.30-13.00

 

 

 

 

 

Data dodania: 2023-03-24 11:57:01
Data edycji: 2023-09-18 13:41:13
Ilość wyświetleń: 328

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej