Uroczyste zakończenie roku szkolnego w przedszkolu było okazją do wspólnego podsumowania minionych miesięcy nauki, zabawy i zdobywania nowych umiejętności. Dzieci zaprezentowały przygotowaną piosenkę, a Pani Dyrektor podsumowała mijający rok, dziękując dzieciom, rodzicom i pracownikom za zaangażowanie oraz wspólnie spędzony czas. Na zakończenie wszystkim życzyła słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !?