
Ostatni dzwonek w roku szkolnym 2025/2026 za nami...
Społeczność ZSP w Mieroszynie, tak jak wiele innych placówek w całym kraju, w piątek 26.06.2026r. uroczyście zakończyła rok szkolny, by po 10 miesiącach wytężonej pracy dokonać podsumowań, nagrodzić uczniów za ich pracę, wysiłek i osiągnięcia.
Koniec kartkówek, sprawdzianów, dźwięku budzika - teraz czas na zasłużony odpoczynek i ładowanie akumulatorów!
Gratulacje dla wszystkich uczniów, dumnych rodziców i nauczycieli!
"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

84-103 ŁEBCZ
ul. Szkolna 2, MIEROSZYNO