Zabawa Andrzejkowa

30 listopada 2023 roku w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana Zabawa Andrzejkowa dla klas V – VIII zorganizowana przez Samorząd Uczniowski . Towarzyszyło jej wiele atrakcji. Agata Detlaff i Olaf Fikus zadbali o świetną muzykę, która aż rwała nogi to tańca .

Energię do zabawy można było uzupełnić w sklepiku, który obsługiwały  Zuzanna Jackowska i Wanessa Krukowska.  Konkursy i zabawy  zorganizowała :Natasza Janusz i Maja Budzisz, które dostarczyły wiele emocji. Dopełnieniem wszystkiego była fotobudka, nad którą czuwała Dominika Otrompka i Amelia Kuchnowska . Zrobione zdjęcia będą sympatyczną pamiątką na długie lata. Czas na przyjemnej zabawie minął bardzo szybko.

Radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny szkolny bal.

Data dodania: 2023-12-06 12:09:28
Data edycji: 2023-12-11 14:32:38