Wycieczka klasy IV do teatru

Uczniowie klasy IV mieli okazję do niezwykłego wzbogacenia swojego doświadczenia poprzez wyjątkową wyprawę szkolną. W dniu 11 marca, w poniedziałek, grupa młodych entuzjastów kultury i sztuki zasiadła do autokaru z przeznaczeniem na niezwykłą podróż do Gdyni. Ich cel? Galeria Riviera, która tym razem nie była miejscem skupiającym się na zakupach, lecz przede wszystkim zaoferowała pyszne jedzenie.

Następnie uczniowie udali się do teatru, gdzie czekało na nich wyjątkowe przedstawienie. Spektakl teatralny pt. "Chłopcy z placu broni", wystawiony przez utalentowaną grupę teatralną Syrenka, okazał się niezapomnianym przeżyciem. Akcja oparta na klasycznej powieści Ferenc Molnára przeniosła uczniów w świat dziecięcych marzeń, przyjaźni i wyzwań. Wspólna podróż przez emocje i przygody bohaterów poruszyła serca młodych widzów, pozostawiając trwałe wrażenie i inspirując do refleksji.

Dla uczniów wyjazd nie był tylko dniem wolnym od szkolnej rutyny, ale niezwykłą szansą na poszerzenie horyzontów, rozwijanie zainteresowań oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej. Przeżyte przez nich doznania zapewne na długo pozostaną w ich pamięci, inspirując do dalszych poszukiwań i odkryć w świecie kultury i sztuki. Takie wyprawy szkolne nie tylko edukują, ale także budują więzi, rozwijają pasje i rozbudzają kreatywność, czyniąc naukę niezapomnianą przygodą.

Data dodania: 2024-03-20 11:45:56
Data edycji: 2024-03-20 11:46:56