
22 czerwca odbyła się pełna słońca wycieczka klasy III na plażę do Jastrzębiej Góry
. Posłuchaliśmy ciekawostek o ochronie plaż, które przekazał nam pan Karol Kaleta, pracownik Urzędu Morskiego w Gdyni. Potem bylo plażowanie
, piknik
i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu
. Nastepnie melexem udaliśmy się do centrum na zakup pamiątek oraz pizzę. Wróciliśmy... opaleni, najedzeni i pełni wrażeń.![]()
"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

84-103 ŁEBCZ
ul. Szkolna 2, MIEROSZYNO