Wycieczka do kina

6 grudnia, w mikołajki, dzieci z klas: I, II i III uczestniczyły w wycieczce do Multikina w Rumi. Wyruszyliśmy, punktualnie o godz. 8:00. Po 30 min byliśmy już w kinie i zaopatrzeni w popcorn zajęliśmy miejsca w sali kinowej. Film pt: „Życzenie” bardzo się wszystkim podobał.

Po zakończonej projekcji zrobiliśmy sobie kilka zdjęć w pięknie udekorowanym holu, co wprawiło nas w świąteczny nastrój. Następnie udaliśmy się w drogę powrotną.

Okazało się, że w szkole czekała na nas niespodzianka. Już z daleka usłyszeliśmy tajemniczy dzwonek, a przy choince szkolnej ujrzeliśmy św. Mikołaja. Przywitał się on ze wszystkimi i podarował każdemu słodki upominek. To nie wszystko. W klasach też czekały drobnie niespodzianki.

To była udana wycieczka, pełna wrażeń, emocji i dobrego humoru.

Data dodania: 2023-12-07 12:39:31
Data edycji: 2023-12-07 12:40:08