WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

26 września 2024r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Głosowanie było tajne. Każdy uczeń naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata na przygotowanych kartach wyborczych. Nad całością wyborów czuwała Komisja Wyborcza oraz opiekun samorządu.

Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została uczennica klasy 8 Dominika Otrompka.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca SU - Dominika Otrompka klasa 8

Wiceprzewodnicząca SU - Agata Dettlaff klasa 8

skarbnik SU - Agata Lessnau klasa 7

Zarząd w składzie: Nina Koziróg klasa 7 i Martyna Krzyżon klasa 7

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Data dodania: 2024-10-08 12:55:40