WIGILIA W KLASIE II

W naszej klasie na dobre zapachniało świętami. Najpierw oglądaliśmy urocze Jasełka w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek z naszej szkoły, naszą klasę reprezentował Franek Jeka, który świetnie wcielił się w rolę Pinokia. Bardzo nam się podobał występ, bo było tyle postaci, które przybyły do Jezuska, żeby go powitać. Śpiewaliśmy też kolędy razem z naszym szkolnym chórem i słuchaliśmy występów naszych koleżanek.

Następnie udaliśmy się do klasy, gdzie przygotowaliśmy naszą klasową wigilię. Przystroiliśmy klasę, ustawiliśmy stół, na którym położyliśmy nasze wigilijne smakołyki. Najpierw łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia, a następnie usiedliśmy do naszej wigilii.

Potem śpiewaliśmy kolędy i pastorałki wspólnie z uczniami z innych klas, którzy nas odwiedzili. Wszyscy poczuliśmy atmosferę zbliżających się Świąt.

Panie i uczniowie klasy II

Data dodania: 2024-01-02 11:44:57