Wieczór gier planszowych w naszej szkole

Spotkania przy planszówkach są doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Wspólne rozgrywki uczą : logicznego myślenia, koncentracji, a także logicznego myślenia. W piątkowy wieczór przekonali się o tym uczniowie klas 4-6, którzy wraz z wychowawcami zorganizowali wieczór wspólnych gier i zabaw. Uczniowie postanowili odejść od ekranów komputerów, telefonów, telewizorów i zasiąść twarzą w twarz, i spędzić inaczej piątkowy wieczór. O godzinie 18 wszyscy chętni uczniowie zasiedli do gier, była również zabawa karaoke i obowiązkowy film z popcornem, tostami i goframi. Było dużo śmiechu, zabawy, było głośno, ale bardzo wesoło. Późnym wieczorem, bo o godzinie 23 uczniowie skończyli zabawę i bezpiecznie wracali do domów.

Data dodania: 2023-10-24 12:05:32
Data edycji: 2023-10-24 12:12:32