ŚLUBUJEMY! – UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

11 października 2024 r. klasa pierwsza obchodziła swoje wielkie święto – PASOWANIE NA UCZNIA. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty. W tym dniu dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona Uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Mieroszynie. Podczas uroczystości uczniowie udowodnili, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią apelu, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Wicedyrektora Szkoły panią Izabelę Borkowską. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.

Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów przez wychowawcę p. Ewę Wujke.

Tradycyjnie najmilszą chwilą dla dzieci było wręczenie, rożków pełnych słodyczy i upominków ufundowanych przez Radę Rodziców i OKSiT Gminy Puck. Pierwszaki zostały obdarowane również licznymi gadżetami szkolnymi przez Samorząd Uczniowski i uczniów  klasy drugiej.

Wszystkim pierwszoklasistom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego życzymy , by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką, aby nasza placówka była dla nich miejscem, gdzie będą chętnie przebywać, znajdą nowe przyjaźnie, rozwiną swoje zdolności i zainteresowania.

Data dodania: 2024-10-15 13:49:36
Data edycji: 2024-10-15 13:51:06