
W czwartek 25.06.2026 pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. To wyjątkowy moment pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań za wspólnie spędzone lata.
Trójka uczniów: Alan Kohnke, Nina Koziróg, Agata Lessnau otrzymała świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i diamentowe tarcze. Ponadto Alan jako najlepszy absolwent może cieszyć się z przyznanego przez rodzinę patrona stypendium naukowego.
Drodzy Ósmoklasiści, życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów oraz powodzenia na kolejnych etapach edukacyjnej drogi. Niech zdobyta wiedza, przyjaźnie i piękne wspomnienia pozostaną z Wami na zawsze.
Powodzenia i do zobaczenia!
"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

84-103 ŁEBCZ
ul. Szkolna 2, MIEROSZYNO