Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Pożegnanie ósmoklasistów

Pożegnanie ósmoklasistów

 W czwartek 25.06.2026 pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. To wyjątkowy moment pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań za wspólnie spędzone lata.

Trójka uczniów: Alan Kohnke, Nina Koziróg, Agata Lessnau otrzymała świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe  i diamentowe tarcze. Ponadto Alan jako najlepszy absolwent może cieszyć się z przyznanego przez rodzinę patrona stypendium naukowego. 

Drodzy Ósmoklasiści, życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów oraz powodzenia na kolejnych etapach edukacyjnej drogi. Niech zdobyta wiedza, przyjaźnie i piękne wspomnienia pozostaną z Wami na zawsze.

Powodzenia i do zobaczenia!

 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 16:07:40
Data edycji: 2026-06-25 16:11:24
Ilość wyświetleń: 19

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej