Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnania nadszedł czas…
Mimo że trudno nam w to uwierzyć, w czasie  uroczystości zakończenia roku szkolnego pożegnaliśmy nasze koleżanki, które z końcem roku szkolnego przechodzą na emeryturę. Niezastąpione, pełne pasji i zaangażowania: p.Mirka Licau, p.Ewa Wujke i p.Urszula Styn zapisały się na stałe w historii naszej szkoły, poświęciły jej wiele lat swojego zawodowego życia.
Dziękujemy za wszystkie lata i życzymy wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia.
Z wdzięcznością
Dyrekcja wraz z całą społecznością ZSP w Mieroszynie ❣️

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 15:20:18
Data edycji: 2026-06-26 15:22:19
Ilość wyświetleń: 13

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej