Pożegnania nadszedł czas… Mimo że trudno nam w to uwierzyć, w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego pożegnaliśmy nasze koleżanki, które z końcem roku szkolnego przechodzą na emeryturę. Niezastąpione, pełne pasji i zaangażowania: p.Mirka Licau, p.Ewa Wujke i p.Urszula Styn zapisały się na stałe w historii naszej szkoły, poświęciły jej wiele lat swojego zawodowego życia. Dziękujemy za wszystkie lata i życzymy wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia. Z wdzięcznością Dyrekcja wraz z całą społecznością ZSP w Mieroszynie ❣️