Odwiedziny absolwentów

Miło nam się pochwalić, że dawni uczniowie odwiedzają nasze szkolne mury i wciąż o nas pamiętają. W piątek 12.04.2024 odbyło się spotkanie uczniów klasy 7 i 8 z ubiegłorocznymi absolwentkami naszej szkoły: Marysią Kotłowską, Julią Lessnau, Lidką Zaczek i Karoliną Hinzke. Dziewczyny opowiedziały jak z ich perspektywy wygląda nauka i funkcjonowanie w szkołach średnich. Dały cenne rady młodszym kolegom. Wspomniały  o problemach jakie można napotkać w dalszej edukacji, o plusach i minusach wybranych przez siebie szkół. Było nam bardzo miło ich wysłuchać, wspomnieć czasy, które spędziły w naszej szkole. Nasze absolwentki wyrastają na wspaniałe młode osoby, trzymamy za nie kciuki i życzymy im samych sukcesów!

Data dodania: 2024-04-12 17:55:35
Data edycji: 2024-04-12 17:56:40