Międzynarodowe Zawody Matematyczno-Fizyczne „Náboj Junior”.

Naboj Junior

Dnia 24 listopada 2023 r. odbyły się w ZSP w Łebczu Międzynarodowe Zawody Matematyczno-Fizyczne „Náboj Junior”.

W  piątek dwanaście czteroosobowych drużyn ze szkół podstawowych powiatu puckiego podjęło zmagania konkursowe, dostosowane do poziomu edukacyjnego klas VII i VIII.

Zawody „Náboj Junior” wyróżnia dynamiczna formuła. Trzeba działać z prędkością pocisku! Drużyny miały tylko 120 minut na rozwiązanie jak największej liczby zadań wymagających inwencji i pomysłowości. Rywalizacja przebiegała w czasie rzeczywistym. Uczestnicy mogli śledzić postępy konkurentów, a zadania wydawane były na bieżąco.

Młodzi uczniowie Gminy Wiejskiej Puck zmierzyli się z zespołami nie tylko z Polski, ale też z Belgii, Chorwacji, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii i Słowacji.

Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowali uczniowie klasy VIII: Maria Renusz, Wanessa Krukowska, Joanna Jamros i Arsenil Turchyn uzyskując V miejsce.

Serdecznie GRATULUJEMY!!!

Data dodania: 2023-11-24 18:55:14