Dnia 27 października (środa) w POSM w Pucku odbyły się XXII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkoły Podstawowej w Unihokeju chłopców. Do zawodów zgłosiło się aż trzynaście reprezentacji szkół podstawowych z całego powiatu puckiego. Udział brały między innymi szkoły z odległego Pogórza, Żarnowca czy Krokowej. Nasz zespół znalazł się w grupie A z Krokową, Pogórzem i Werblinią. Chłopcy spisali się wyśmienicie odnosząc zwycięstwo nad Werblinią w stosunku 1-0 (bramka Tomasz Labudda), oraz dwukrotnie remisując po 0-0. Do dalszej fazy turnieju przechodzili tylko zwycięzcy grup, więc naszym podopiecznym mimo wspaniałej postawy, bo nie stracili żadnej bramki, nie było dane walczyć o czołowe lokaty. Chłopcy pokazali, że mimo tego, że są z małej szkoły mogą dobrze się zaprezentować i przynieść jej rozgłos i respekt.

Skład reprezentacji SP Mieroszyno :

Tomasz Labudda, Eryk Patok, Przemysław Styn, Kamil Karsznia, Konrad Jeka, Paweł Stolarski (klasa VI)

Kordian Hintzke (klasa V)

Krzysztof Dettlaff, Kacper Kuchnowski (klasa IV)

Oby tak dalej. Następne zawody to Turniej Tenisa Stołowego chłopców około 16 listopada.

Drużyna chłopców z Mieroszyna Wszysstkie drużyny