Menu

Dla nauczycieli

Miło poinformować o sukcesie naszego ucznia z klasy II Macieja Oppor, który został laureatem ogólnopolskiego konkursu w ramach kampanii „Zachowaj trzeżwy umysł”.

Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł" (ZTU) to realizowana od 2002 roku ogólnopolska akcja podejmująca tematykę profilaktyki uzależnień. Jednym z jej największych celów jest promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań prospołecznych jako alternatywy wobec wielu patologii, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy. Głównym inicjatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu.

Z tego tytułu uroczystego wręczenia nagród dla uczniów z Gminy Puck dokonał Wójt naszej gminy Pan Tadeusz Puszkarczuk.

Uroczystość odbyła się w Urzędzie Gminy w Pucku, w dniu 17.09.2013r. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję porozmawiać z włodarzem, między innymi na temat nauczania i funkcjonowania swoich placówek szkolnych, a także poinformowali o oczekiwaniach młodzieży, licząc na ich realizację. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Jesteśmy z Ciebie dumni!
Życzymy Ci kolejnych sukcesów oraz jak najlepszych wyników w nauce.

Wyszukiwarka

Goście na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła uczestniczy w

wosp.jpg