Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Dnia 3 października uczniowie klas 1-4, wspólnie z kilkunastoma tysiącami szkół z całego świata, świętowali Europejski Dzień Sportu Szkolnego. To wspaniała inicjatywa, która zachęca do wspólnej zabawy i promocji aktywności fizycznej.

W tym dniu odbyło się wiele sportowych inicjatyw, m.in. turniej gry w dwa ognie, rajd rowerowy do Strzelna, zabawy terenowe w lesie, gimnastyka, biegi przez skakankę, skoki przez przeszkody, zawody sportowe, tańce i bicie szkolnych rekordów takich jak: bieg na czas, kozłowanie, rzut do celu, hula-hop skoki przez skakankę.

Niewątpliwie dzień ten na długo pozostanie w pamięci dzieci, o czym świadczą olbrzymie emocje towarzyszące uczniom podczas fizycznych zmagań oraz bardzo pozytywne opinie podsumowujące to sportowe przedsięwzięcie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z obchodów Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego w naszej szkole.

Data dodania: 2023-10-12 12:59:16
Data edycji: 2023-10-12 13:08:03