Dzień Dziecka oraz Dzień Sportu

Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole konkurs pt. "Mini Playback Show", gdzie uczniowie mogli zaprezentować na scenie swój ulubiony utwór muzyczny. Konferansjerką show była uczennica klasy VIII Wanessa Krukowska, która poprowadziła konkurs przedstawiając kolejnych wykonawców. I miejsce zajęli: Albert Derc, Dominika Labudda, Martyna Krzyżon. Nina Koziróg i Agata Lessnau. II miejsce : Matylda Marzejon III miejsce: Antoni Zielaskiewicz Wyróżnienie zdobyły : Daria Bizewska i Dominika Otrompka oraz Judyta Adrian i Zuzanna Lalowska Pięknie zaprezentowała się Maja Radtke oraz grupa chłopców z klasy I w składzie: Filip Kuśmirek, Adrian Ciskowski i Miłosz Zalewski jednak zabrakło odrobiny szczęścia, ale już trzymamy kciuki za występ w przyszłym roku. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

W trakcie świętowania Dnia Dziecka wystąpiła grupa teatralna, która zaprezentowała przedstawienie pt: "Kopciuszek XXI wieku "

Dzień Sportu

Uczniowie z klas IV-VIII na boisku szkolnym wzięli udział w rywalizacji sportowej. Przygotowano i przeprowadzono 10 zabaw o charakterze: rzutnym, skocznym, bieżnym oraz organizacyjno-porządkowym.

Na uwagę zasługuje ogromne zaangażowane wszystkich klas i rywalizacja w duchu fair-play.

Data dodania: 2024-06-18 07:35:24
Data edycji: 2024-06-18 07:37:44