Dzieci z klas 1 – 3 na lodowej Rewii

10 października uczniowie młodszych klas naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Gdańska. Celem naszego wyjazdu była Hala Olivia, a właściwie widowisko teatralne na lodzie „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza” odbywające się w tej sportowej hali.

Z wielką przyjemnością oglądaliśmy lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana pełną różnorodnych postaci z którymi podczas swojej podróży spotykał się Sindbad. Wszyscy byli pod wrażeniem pięknej dekoracji. Przedstawieniu towarzyszyły różne efekty świetlne i pirotechniczne, a także doskonale dobrana oprawa muzyczna. Z zapartym tchem podziwialiśmy wyczyny łyżwiarzy na lodzie, którzy dodatkowo ubrani byli we wspaniałe kolorowe i baśniowe szaty. Spektakl ten bardzo podobał nam się i wywarł na nas wielkie wrażenie.

Data dodania: 2023-10-12 12:52:19
Data edycji: 2023-10-12 12:55:49