CHARYTATYWNY BIEG W PIŻAMACH W NASZEJ SZKOLE!

Dnia 12 pażdziernika nasza szkoła brała udział w OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ – BIEG W PIŻAMACH organizowanej przez Fundację "Gdy liczy się Czas", która zajmuje się wspieraniem dzieci chorych na raka.

Dlaczego piżama? Ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci. Zdrowie, to nie tylko zdrowa dieta, to zdrowe zachowanie, zdrowe myślenie, to dobre relacje z rówieśnikami. ZJEDNOCZYLIŚMY SIĘ Z ONKOLOGICZNIE CHORYMI DZIEĆMI I ZAŁÓŻYLIŚMY PIŻAMĘ.

Cieszymy się, że cała Społeczność szkolna wzięła udział w naszej akcji. Miło nam poinformować, że podczas niej zebraliśmy na rzecz chorych dzieci kwotę w wysokości 160 zł, którą przekazaliśmy na konto Fundacji „Gdy Liczy się Czas”. Dziękujemy wszystkim za ofiarowaną do puszki – „cegiełkę” na rzecz chorych dzieci.

Małym Pacjentom życzymy powrotu do zdrowia, a także nadziei, która nigdy nie gaśnie. Aby nigdy nie brakowało Wam sił, by walczyć z trudnościami losu.

Dziękują organizatorzy: Emilia Szwemin, Ewa Wujke.

Data dodania: 2023-10-12 13:51:14
Data edycji: 2023-10-16 13:51:32