14.10.2011 roku Dzień Edukacji Narodowej

Ten szczególny dzień – Dzień Nauczyciela został uczczony w naszej szkole uroczystym apelem przygotowanym przez uczniów naszej szkoły. Serdecznie przywitali oni wszystkich przybyłych gości i zaprosili na spotkanie z pogodną poezją księdza Jana Twardowskiego. Ciężkie próby, powtarzanie tysiące razy to samo, „nerwówka” przed występem jednak się opłaciły. Robili to przecież dla Nauczycieli, którym w ten sposób starali się podziękować za trud włożony w wychowanie bo przecież „najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku jest wykształcenie”. Po przedstawieniu pani Dyrektor Katarzyna Pych złożyła życzenia i wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli słodkie „kwiatki” Uwieńczeniem spotkania był wspaniały tort oraz poczęstunek przy kawie.

Wyszukiwarka

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości

Szkoła uczestniczy w

wosp.jpg