14.10.2011 roku Dzień Edukacji Narodowej

Ten szczególny dzień – Dzień Nauczyciela został uczczony w naszej szkole uroczystym apelem przygotowanym przez uczniów naszej szkoły. Serdecznie przywitali oni wszystkich przybyłych gości i zaprosili na spotkanie z pogodną poezją księdza Jana Twardowskiego. Ciężkie próby, powtarzanie tysiące razy to samo, „nerwówka” przed występem jednak się opłaciły. Robili to przecież dla Nauczycieli, którym w ten sposób starali się podziękować za trud włożony w wychowanie bo przecież „najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku jest wykształcenie”. Po przedstawieniu pani Dyrektor Katarzyna Pych złożyła życzenia i wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli słodkie „kwiatki” Uwieńczeniem spotkania był wspaniały tort oraz poczęstunek przy kawie.