Dnia 19 maja (czwartek) 2011 roku na stadionie miejskim w Pucku odbyły się zawody lekkoatletyczne pod nazwą „Nadzieje Lekkoatletyczne” klas V rocznika 1999 dziewcząt i chłopców. Do uczestnictwa zaproszono szkoły z całego powiatu puckiego. Zaproszenie przyjęło sześć szkół z: Pucka, Mieroszyna, Mrzezina, Krokowej, Żarnowca, Jastarni. Formuła zawodów polegała na tym, że uczniowie za każdy występ zdobywali punkty do klasyfikacji drużynowej, za którą przewidziane były 3 puchary dla najlepszych szkół. Oprócz klasyfikacji generalnej organizatorzy przewidzieli medale za 3 pierwsze miejsca w każdej z konkurencji wśród chłopców jak i dziewcząt (bieg na: 60m, 300m, 600m, rzut piłeczką palantową, skok: w dal i wzwyż). W jednej konkurencji punktowały aż dwie osoby z jednej szkoły. Ta formuła spowodowała, że nasza mało liczna drużyna złożona z 5 najzdolniejszych sportowo osób, nie miała szans w rywalizacji drużynowej. Liczyliśmy więc na udany start poszczególnych uczniów w konkurencjach, które wydawało nam się, że są ich domeną.

Jedynymi godnymi odnotowania wynikami może się jedynie pochwalić Kordian Hintzke, który w konkurencji rzutu piłeczką palantową zajął wynikiem 38 metrów IV miejsce, a w biegu na 600 metrów z czasem 2,26,1 zajął bardzo dobre 6 miejsce.

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Mieroszynie:

Anna Maciejewska,

Małgorzata Dampc,