W ciągu ostatnich kilku miesięcy wygląd naszej szkoły uległ dużej zmianie. Wewnątrz budynku , tuż przy głównym wejściu pojawiła się izba pamięci patrona szkoły, z kolei w holu odnowiono ściany, a podłogę pokryto kolorową wykładziną. Wyremontowano łazienkę znajdującą się przy „zerówce”, w tzw. łączniku wymieniono okna, by potem przystąpić do renowacji ścian. Zmienił się wygląd gabinetu dyrektora szkoły i pedagoga szkolnego. W obu tych pomieszczeniach zamontowano rolety okienne, przemalowano ściany, postawiono nowe meble. Na uwagę zasługuje również otwarta w tym roku szkolnym sala Radosnej Szkoły, której nadano nowy wygląd i wyposażenie. Wciąż trwają remonty łącznika i sali należącej do klasy piątej. Zobaczcie sami...