7 MIEJSCE W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

10 lutego 2011 roku w SP w Jastarni, reprezentanci naszej szkoły próbowali uzyskać prawo gry w finale wojewódzkim w mini piłkę siatkową. Taki przywilej przysługiwał tylko zwycięzcą. Do zawodów powiatowych w kategorii chłopców zgłosiło się siedem szkół z całego naszego powiatu, których organizatorzy podzieli na dwie grupy. Toczyła się w nich batalia systemem „każdy z każdy”. Następnie zwycięzcy grup grali o pierwsze miejsce, drużyny z drugich miejsc w grupie o trzecie miejsce itd.

Grupa A

Mieroszyno - Eryk Patok, Przemysław Styn, Tomasz Labudda, Damian Remer, Paweł Stolarski, Konrad Jeka, Kamil Karsznia, Kordian Hintzke, Krzysztof Dettlaff, Mateusz Krukowski.

Władysławowo I,

Puck,

Jastarnia.

Grupa B

Władysławowo II,

Mrzezino,

Gnieżdżewo,

Gra toczyła się do dwóch wygranych setów. W rozgrywkach czwórek w pierwszym secie grało 4 zawodników + 1 rezerwowy, w drugim pozostałych 5 zawodników. W trzecim secie (rozgrywanym w przypadku remisu) grała dowolna czwórka + jeden rezerwowy.

Nasi chłopcy niestety zajęli siódme miejsce przegrywając wszystkie mecze. Najbliżej zwycięstwa było w meczu z Władysławowem I, w który wygraliśmy jednego seta i o mały włos w tiebreak-u nie odnieślibyśmy zwycięstwa. W meczu grupowym z Puckiem by uchronić się od porażki zabrakło wygranych kilku kluczowych piłek, które w ogólnym rozrachunku przesądziły, że schodziliśmy z parkietu pokonani.

Klasyfikacja końcowa Igrzysk:

1. Jastarnia,

2. Gnieżdżewo,

3. Mrzezino,

4. Puck,

5. Władysławowo II

6. Władysławowo I

7. Mieroszyno.

Wyszukiwarka

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości

Szkoła uczestniczy w

wosp.jpg