Tuż po feriach, w czwartek 3 lutego 2011 roku, w mieroszyńskiej podstawówce odbył się bal karnawałowy. O godzinie 16.00 p.Dyrektor Katarzyna Pych przywitała wszystkich zgromadzonych, zaprosiła ich do wspólnej zabawy. Podopieczni jak zwykle nie zawiedli. Byli rycerze, żołnierze, królewny, wróżki, biedronki, reprezentacja Spidermanów i nie tylko. Ile osób, tyle wspaniałych, barwnych i bardzo pomysłowych strojów. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Pojawił się gdzieś jeszcze zagubiony Mikołaj z workiem pełnym niespodzianek.

Na balu nie zabrakło fantastycznej muzyki w wykonaniu p. Henia Stencel, loterii fantowej zorganizowanej przez klasy II i VI (nad którą opiekę sprawowały wychowawczynie: p.Ewa Wujke oraz p.Danka Kuźnicka). Dodatkową atrakcją był taniec grecki wystawiony przez Koło Taneczne, nad którym czuwają p.Mirka Licau i p.Asia Motucka.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mieroszynie bawili się w kółkach, kółeczkach i korowodach. Swoje umiejętności wykazywali także najmłodsi uczestnicy imprezy, z racji bardzo młodego wieku nie biorący jeszcze udziału w codziennym życiu szkoły. Dzielnie towarzyszyli im rodzice, którzy chętnie brali udział we wspólnej zabawie. Humor wszystkim dopisywał.

Specjalnie powołana komisja w składzie: p.Kuchnowska, p.Browarczyk, p.Ozimina , wybrała spośród przebranych dzieci te osoby, które wyróżniały się makijażem karnawałowym lub też pomysłem na przebranie. Zwrócono również uwagę na licznie reprezentowaną grupę żołnierzy i Spidermenów. Wyznaczonym przez komisję uczniom wręczono upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Radości było co niemiara!!!

Tegoroczny bal przebierańców należał do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.

Wyszukiwarka

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości

Szkoła uczestniczy w

wosp.jpg