26 listopada 2010 roku w SP Krokowa odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopców. SP Mieroszyno reprezentowane było przez trzech uczniów klasy szóstej:

• -Eryk Patok,
  • -Kamil Karsznia
  • -Tomasz Labudda (rezerwowy).

Do rywalizacji o zwycięstwo stawiło się aż 11 szkół tj.:

(Mieroszyno, Lubocino, Połchowo, Mrzezino, Celbowo, Żarnowiec, Jastarnia, Władysławowo, Starzyno, Rekowo Górne, Krokowa).

Uczestniczące drużyny podzielono na 4 grupy. Nasza szkoła trafiła do grupy A z Celbowem, Jastarnią i Żarnowcem. Odnieśliśmy same trzy łatwe zwycięstwa 3-0 nie tracąc nawet punktu. W fazie finałowej w której grali tylko zwycięzcy grup pokonaliśmy łatwo gospodarzy 3-0 oraz z lekkimi problemami Mrzezino 3-1 i wygraliśmy zawody.

Dzięki zwycięstwu uzyskaliśmy awans do Półfinałów Wojewódzkich w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie 29 listopada 2010 roku. To duży sukces tak małej szkoły, z tak małej miejscowości.

opiekun

Dawid Pomorski