Dzień Komisji Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

Z tej okazji w dniu 12 października odbył się uroczysty apel, który uświetnili swoimi występami uczniowie naszej szkoły.

Program przygotowały pani J.Ceynowa, D.Kwapisz i B.Grabowska.

Nie zabrakło honorowych gości, czyli sołtysa wsi Mieroszyno E.Lieske, byłej dyrektor K.Bizewskiej, emerytowanych nauczycieli oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

Uroczystość rozpoczęło wejście pocztu sztandarowego, odśpiewanie hymnu naszej szkoły. Następnie głos zabrali kolejno, dyrektor szkoły pani mgr K.Pych, pan sołtys E.Lieske oraz pani K.Bizewska.
Były kwiaty i podziękowania.

Później na scenę weszli nasi uczniowie. Pierwsza część to „Pokaz mody na wesoło”
dla naszych nauczycieli. Drugą część wypełniły okolicznościowe piosenki i wiersze.

Uroczystości towarzyszył słodki poczęstunek dla nauczycieli i zaproszonych gości
w nowootwartej sali Radosnej Szkoły