Dnia 01 października 2010 roku (piątek) w Pucku w okolicach miejskiego stadionu odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe Ziemi Puckiej rok szkolny 2010/2011. Organizatorem zawodów był Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej.

SP Mieroszyno reprezentowało pięciu uczniów:

• Anna Maciejewska klasa V,
  • Małgorzata Dampc klasa V,
  • Anna Dampc klasa VI,
  • Eryk Patok klasa VI,
  • Tomasz Labudda klasa VI.

Nasze dziewczęta biegały na dystansie około 900 metrów natomiast chłopcy na nieco dłuższym dystansie ok. 1100 metrów.

Uczniowie biegali w swoich kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Każda z grup liczyła około osiemdziesięciu zawodników.

Na duże wyróżnienie zasługują Anna i Małgorzata Dampc, które w swoich kategoriach zajęły 4 miejsca.

Przyzwoicie wystąpili w swoich kategoriach Anna Maciejewska 20 miejsce i Eryk Patok 24 miejsce.

Ostatni z naszych zawodników Tomasz Labudda przybiegł w środku stawki zawodników w swojej kategorii wiekowej. Dając z siebie wszystko zajął 45 miejsce.

Uważam, że po zawodach pozostał lekki niedosyt, tym· bardziej, że Małgorzata Dampc biegła na pierwszej pozycji, ale zanotowała upadek i niestety straciła szansę na zwycięstwo. Ciężko szukać było większych sukcesów wśród naszych zawodników, ponieważ jechaliśmy· w· liczbie pięciu osób. Niektóre szkoły jechały w sile trzydziestu czterdziestu osób.