pochód zdjecie

Przed uroczystością Wszystkich Świętych 28 października odbył się w naszej szkole Pochód Świętych. Chętni uczniowie mogli przebrać się w stroje nawiązujące do postaci świętych. Nie zabrakło oczywiście Aniołów. Zobaczyliśmy św. Jana Pawła II, św. Józefa. Maryję, św. Magdalenę, św. Weronikę , św. Alberta, św. Hiacyntę, św. Antoniego i św.  Ludwika Marii Grignion de Montfort . W pięknych strojach nawiązujących do postaci świętych bawiły się przy dźwiękach muzyki. Na zakończenie wspólnie zaśpiewali piosenkę „Każdy może być święty” i  „ Święty uśmiechnięty” Arki Noego. Słowa znanej piosenki brzmią: „Taki duży, taki mały może świętym być…”, oraz „… Gdzie można dzisiaj Świętych zobaczyć? Są między nami w szkole i w pracy”. W naszej szkole są święci co widać na załączonych zdjęciach. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów.

Wyszukiwarka

Goście na stronie

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła uczestniczy w

wosp.jpg