25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy 8 oraz 7. Pani Dyrektor Barbara Cybula wręczyła wszystkim uczniom świadectwa oraz brązowe, srebrne, złote i platynową tarcze. Pani Joanna Ceynowa i pani Anna Kaleta wręczały nagrody i również gratulowały wszystkim uczniom ukończenia w przypadku klasy 8 -szkoły, a uczniom klasy 7 otrzymania nominacji do klasy 8.

Pani Dyrektor podziękowała Panu sołtysowi Wojciechowi Parchemowi, Panu Łukaszowi Dettlaffowi, Pani Wiolecie Strójwąs, Radzie Rodziców oraz rodzicom uczniów klasy 8 za współpracę przez te wszystkie lata oraz za modlitwę księdzu Czesławowi Rajdzie.

Pani Emilia Szwemin w pięknych słowach podziękowała swojej 8 klasie za razem spędzone lata i życzyła im wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie edukacji.

Po odebraniu świadectw, nagród i książek ufundowanych przez państwo Necel, uczniowie klasy 8 podziękowali pani dyrektor, nauczycielom oraz rodzicom, wręczyli pamiątkowe dyplomy i piękne kwiatki. Na pożegnanie zaśpiewali piosenkę.

Następnie rozpoczęło się pożegnanie absolwentów przez uczniów klasy 7. Uczniom klasy 8 naszej szkoły przyznano tytuły, nagrody i odznaczenia za zasługi znane szerszej publiczności. Uczniowie klasy 7 zapraszali na scenę celebrytów z klasy 8 i każdy został odpowiednio przedstawiony, m.in. mieliśmy sportowców roku, modelkę, malarki, króla. Wszyscy świetnie się bawili. Tytuły były bardzo dobrze dobrane.

galeria zdjęć >>