W piątek 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Uczniowie klas 1-3 rozpoczęli swoje spotkanie tuż po mszy świętej, którą odprawił ksiądz Czesław Rajda, proboszcz parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Strzelenie. Później, o 9:30 zebrały się klasy 4-6 . Pani Dyrektor Barbara Cybula wygłosiła okolicznościowe przemówienia, wraz z wychowawcami klas wręczyła wyróżnionym uczniom świadectwa „z czerwonym paskiem”, brązowe, srebrne i złote tarcze. Uczniowie klas 4-5 dodatkowo otrzymali karty rowerowe. Pod koniec uroczystości wszyscy udali się do swoich sal, aby w mniejszym gronie zakończyć ten wyjątkowy rok szkolny. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy. Niech żyją wakacje!

galeria zdjęć >>