DRODZY RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE, DROGIE DZIECI!

Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii wprowadzone zostały kolejne zmiany w zasadach bezpieczeństwa i idące za tym czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.

Od 27.03.2021 zostaje zawieszona praca stacjonarna przedszkola, a co za tym idzie, wszystkie oddziały Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mieroszynie będą pracować zdalnie do 11.04.2021r.

Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z zasadami przyjętymi w naszej szkole. Szczegółowe informacje na temat organizacji nauki zdalnej w przedszkolu są dostępne u wychowawców grup przedszkolnych.

Więcej: https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-27-marca-zmiany-w-zasadach-bezpieczenstwa

Kontakt z sekretariatem odbywa się poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz nr tel. 58 673 83 92 lub 601 530 855