Do wakacji zostało

Dla nauczycieli

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z pożegnaniem klasy ósmej.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu zostały wręczone przez panią dyrektor Barbarę Cybulę oraz wychowawców poszczególnych klas świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wyróżnieni uczniowie to:

klasa IV a: Helena Motyl, SandraWierzbicka, Mateusz Jeka, Dawid Leśniak, Dawid Wójcik
klasa IV b: Karolina Hintzke, Julia Lessnau, Lidia Zaczek, Lena Niewiadomska
klasa V: Julia Oppor, Patryk Żaczek
klasa VI: Agata Basińska, Anna Szymańska, Magdalena Jeszke, Alicja Koziróg
klasa VII: Agata Krzyżon, Gabriela Niwiadomska, Tamara Janusz, Wiktoria Jedtke
klasa VIII: Kamil Szymański, Wiktoria Oberzig

Następnie odbyło się przekazanie sztandaru szkoły przez absolwentów szkoły uczniom klasy siódmej: Gabrieli Niewiadomskiej, Agacie Krzyżon oraz Marcinowi Klebba. Klasa ósma rozpoczęła swój program od złożenia ślubowania a po wyprowadzeniu sztandaru absolwenci oraz uczniowie klasy siódmej zatańczyli poloneza. W swoim programie artystycznym uczniowie podziękowali nauczycielom oraz rodzicom za trud wychowania i powspominali ciekawe chwile, które spędzili w naszej szkole. Nie obyło się bez śmiechu, łez i wzruszeń. Potem przyszła kolej na pożegnanie uczniów klasy ósmej przez kolegów i koleżanki z klasy siódmej, którzy wprowadzili wszystkich w klimat starożytnej Grecji. Na pamiątkę absolwenci otrzymali drobne prezenty od swoich kolegów. Uczniów klasy siódmej i ósmej przygotowały panie Anna Kaleta i Danuta Kuźnicka.

galeria zdjęć >>

Brak grafik