KOŁO BIBLIJNE

„Twoje słowo jest światłem na mojej ścieżce” Ps. 106

Koło Biblijne odbywa się raz w tygodniu w czwartek, w godzinach 8.00 -8.45. Celem zajęć koła jest przede wszystkim czytanie Biblii i zapoznawanie dzieci z kolejnymi wydarzeniami zapisanymi w Piśmie Świętym, począwszy od Starego Testamentu. Przed kuratoryjnymi konkursami biblijnymi przygotowujemy się do nich właśnie podczas spotkań koła.

Konkurs Biblijny 18 listopada o godz. 10.00 ( Tekst Księgi Wyjścia 1-20,21;

Biblia Tysiąclecia- wydanie V)

Dla uczniów klas „0”, I, II, III organizowany jest Konkurs Biblijny – Plastyczny.

Uczniowie wykonują prace do 20 grudnia 2010 roku . Pracę konkursową należy wykonać techniką dowolną ( farby, kredki, wyklejanki) na formacie A4, A3(prace w innym formacie nie będą uwzględnione w konkursie)opisana praca na odwrocie imię i nazwisko klasa oraz wybrany fragment Księgi Wyjścia.

- Adwent

- 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego –Święto Trzech Króli