Menu

Dla nauczycieli

W poniedziałek 07 października 2013 roku, o godzinie 11.50 na boisku szkolnym rozpocznie się sportowe wydarzenie. Realizujemy je przy okazji uczestnictwa naszej szkoły w programach:

- „Trzymaj Formę”
- „Zachowaj Trzeźwy Umysł”
- „Bezpieczna Szkoła”
- „Muuvit
– ruszamy się z klasą”
- „ Czyste Powietrze Wokół Nas”

Cel jaki sobie stawiamy jest pokonanie pięciu okrążeń wokół boiska trawiastego w czasie nie dłuższym niż 8’. Można je pokonać marszem, marszobiegiem, truchtem, czy szybkim biegiem. Chodzi przede wszystkim o to, by zmieścić się w czasie i nie zrezygnować z działania przed dotarciem do mety. Będziemy rywalizować w dwóch kategoriach:

- chłopców,
- dziewcząt.

Dla pierwszych trzech dziewczynek i chłopców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Do obejrzenia naszej akcji gorąco zachęcamy chętnych rodziców.

 

 

 

   

 

Informujemy, że nasza szkoła

 

przystąpiła do projektu edukacyjnego:

„MUUVIT – RUSZAJ SIĘ Z KLASĄ”.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i adresowany do uczniów klas I – III. Priorytetem programu jest dbałość o zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Jego główną zaletą jest możliwość zintegrowania zajęć sportowych z innymi tematami wprowadzanymi przez nauczyciela (zajęcia matematyczne, komputerowe, społeczne, przyrodnicze, języki obce). Ciekawsze lekcje, mnóstwo dobrej zabawy i pomysłów na urozmaicenie zajęć. Do tego dużo ruchu i wirtualne zwiedzanie Europy.

••••••

Dodatkowe informacje – na temat programu w prezentacji:
https://www.dropbox.com/s/ktv1s87swj42pnv/Muuvit.pdf

Profil na facebook'u:
https://www.facebook.com/MuuvitPolska

Wyszukiwarka

Goście na stronie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła uczestniczy w

wosp.jpg