Menu

Dla nauczycieli

"Aby dobrze się uczyć potrzebujemy..."

Zgodnie z założeniami kampanii, zebraliśmy opinie naszych uczniów na temat tego, czego potrzebują, żeby dobrze się uczyć i rozwijać swoje pasje.

Kampania została zaproponowana z okazji Roku Janusza Korczaka i jest przeprowadzana pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach programu „Żyjmy z pasją”.

W październiku i w listopadzie odczytane zostały Listy Kampanii Tapori, które spotkały się z dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Do 10 listopada uczniowie tworzyli „Magiczną miksturę dobrej nauki”. Swoje zdanie dzieci wyraziły w formie listu, plakatu, rysunku oraz w postaci kociołka. Uczniowie klasy piątej wykonali gazetkę na temat życia i twórczości Janusz Korczaka.

Cieszymy się, że wzięliśmy udział w tej kampanii.

List Tapori Wielka Księga Nauki

Wyszukiwarka

Goście na stronie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła uczestniczy w

wosp.jpg