Zerówka w Mieroszynie dołączyła do różnych placówek z całego świata i w dniach 7-11.10.2019 wzięła udział w tygodniu kodowania „Code week”. Dzieci rozwiązywały logiczne zagadki, bawiły się w „Kodowanie na dywanie”, wykonywały zadania przygotowujące do programowania.

galeria zdjęć >>

Dnia 30.09.2019 świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Chłopaka.

Tego dnia odbyły się zadania specjalne dla chłopców, m.in. był test dla dżentelmenów, w którym chłopcy musieli odpowiadać na pytania jak zachowuje się prawdziwy dżentelmen ;),
następnie był taniec chłopców z dziewczynkami, gdzie chłopcy musieli kulturalnie poprosić dziewczynki do tańca. Był także test na znajomość marek samochodów.

Później była zabawa, w której chłopcy musieli slalomem przejechać wózkiem dla lalek między krzesełkami. Chłopcy mieli trudne zadanie, które polegało na tym, by przejść się po sali w szpilkach, ale z tym zadaniem równie świetnie sobie poradzili. Ostatnim zadaniem było zjedzenie przez chłopców brzoskwini pokrojonej na kawałki bez używania rąk. Na koniec chłopcy otrzymali legitymację super chłopaków, a także był słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci, bo dziewczynki bardzo mocno wspierały swoich kolegów dopingując ich.

Śmiechu i radości było co niemiara, a to jest najważniejsze organizując m.in. takie święta jak Dzień Chłopaka. ;)

galeria zdjęć >>

Brak grafik