Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w postacie bajkowe. 07 lutego 2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mieroszynie, odbył się Bal Postaci Bajkowych, w którym wzięły udział wszystkich dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas I-III. Dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje, zamieniły się tego dnia w królewny, wróżki, piratów, Spidermenów, rycerzy i inne ciekawe postacie. Przebierańcy świetnie bawili się przy rytmicznej muzyce. Dzieci również rozwiązywały zagadki o postaciach bajkowych i brały udział w licznych konkursach.

Wszyscy w super nastrojach bawiliśmy się do końca. Szkoda, że następny bal dopiero za rok! Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz firmie Dr. Oetker za ufundowanie nagród w konkursach. Pedagog szkolny Anna Foltyńska.

galeria zdjęć >>

Brak grafik