W roku szkolnym 2010/2011 nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego: 

„Klub Bezpiecznego Puchatka”.

Edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa jest zadaniem długofalowym i wymagającym dużego zaangażowania ze strony rodziców, jak i nauczycieli.

Mamy jednak nadzieję, że dzięki tej akcji uda nam się wspólnie wykonać kolejny, duży krok w kierunku zapewnienia naszym dzieciom bezpieczeństwa.

"Klub Bezpiecznego Puchatka" to program edukacyjny, przygotowany przez Biuro Prewencji i Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, nauczycieli oraz firmę Maspex, który pomoże  dzieciom poznać zasady bezpieczeństwa obowiązujące w domu, w drodze do szkoły oraz w szkole.

DRODZY RODZICE!

Możecie również włączyć się w akcję "Klubu Bezpiecznego Puchatka" i pomóc swoim dzieciom, jak najlepiej przeżyć ten ważny czas, jakim jest pierwszy rok w szkole.

"Klub Bezpiecznego Puchatka" przygotował dla Państwa praktyczne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Pierwszoklasisty. Dzięki nim będzie on umiał rozpoznawać zagrożenia, bezpiecznie uczyć się i bawić.

Na stronie internetowej http://www.bezpiecznypuchatek.pl/dla-rodzicow.html znajdziecie Państwo opowiadania o bezpieczeństwie, broszurę informacyjną i wiele ciekawych informacji.

999: Pogotowie

998: Straż Pożarna

997: Policja

994: Pogotowie Wodno - Kanalizacyjne

993: Pogotowie Ciepłownicze

992: Pogotowie Gazowe

991: Pogotowie Energetyczne

986: Straż miejska

981: Pomoc drogowa


Dzwoniąc z telefonu komórkowego, należy wybrać jeszcze dodatkowo numer kierunkowy miasta, na przykład: 58– 997 - aby połączyć się z posterunkiem policji w Pucku. W budkach telefonicznych nie są pobierane opłaty za połączenia z telefonami alarmowymi.

Istnieje także ogólny numer alarmowy: 112, pod który można dzwonić bez podawania numeru kierunkowego. Rozmowa zostanie przekierowana przez operatora do odpowiedniej służby ratunkowej.Wyszukiwarka

Goście na stronie

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła uczestniczy w

wosp.jpg